Jos van der Hulst
Jos van der Hulst Algemeen directeur jos@de-klerk.nl / (040) 244 11 22

Mijn motto is: “denk groot, blijf klein”

Henk Rovers
Henk Rovers Directeur henk@de-klerk.nl / 040-2441122

Mijn motto is: "alleen samen sta je sterk"

Marleen Janssen
Marleen Janssen Creatief manager / manager bloemen marleen@de-klerk.nl / (040) 244 11 22

Mijn motto is: "zoom uit, kijk zo breed mogelijk, respecteer elkaar, heb elkaar lief en heb geen oordeel!"

Mike van Strijp
Mike van Strijp Salesmanager mike@de-klerk.nl / (040) 244 11 22

Mijn motto is: "een dag niet gelachen is een dag niet geleefd"

Gulseren Bos
Gulseren Bos Accountmanager gulseren@de-klerk.nl / 040-2441122

Mijn motto is: "als je vecht kan je verliezen, wie niet vecht heeft al verloren"

Kalkidan Hagos
Kalkidan Hagos Administratief medewerkster kalkidan@de-klerk.nl / 040-2441122

Mijn motto is: "het is niet wat je overkomt dat je leven vormt, maar hoe je er mee omgaat"

Patrick Jansen
Patrick Jansen Werkvoorbereiding en accountmanager patrick.jansen@de-klerk.nl / (040) 244 11 22

Mijn motto is: "een probleem is alleen een probleem als je gelooft dat er geen oplossing mogelijk is"

Vincent Verdaasdonk
Vincent Verdaasdonk Senior accountmanager vincent@de-klerk.nl / (040) 244 11 22

Mijn motto is: "doe de dingen waar je energie van krijgt"

Rianne van Kollenburg
Rianne van Kollenburg Adviseur showroom rianne@de-klerk.nl / 040-2441122

Mijn motto is: "samen zijn we sterk; alles komt goed!"

Iris Geurtjens
Iris Geurtjens Adviseur showroom iris.geurtjens@de-klerk.nl / (040) 244 11 22

Mijn motto is: "uitdagingen zijn er niet om van weg te lopen maar om aan te gaan!"

Harm van Boxtel
Harm van Boxtel Medewerker bedrijfsbureau harm@de-klerk.nl / (040) 244 11 22

Mijn motto is: "geniet van de kleine dingen"

Karen van de Put
Karen van de Put Administrateur / HR-zaken karen@de-klerk.nl / 040-2441122

Mijn motto is: "komt goed"

Lilian Jeucken
Lilian Jeucken Administratief medewerkster lilian@de-klerk.nl / 040-2441122

Mijn motto is: "een dag niet gelachen is een dag niet geleefd, omdat je alleen maar tijd kunt verspillen als je vergeet te genieten"

Nancy Willems
Nancy Willems Medewerkster bedrijfsbureau nancy@de-klerk.nl / 040-2441122

Mijn motto is: "opgeven kan morgen ook nog. Denk in mogelijkheden in plaats van problemen!"

Inge Lohman
Inge Lohman Medewerkster orderbureau en receptie inge@de-klerk.nl / 040-2441122

Mijn motto is: "leef en werk met en vanuit vertrouwen. Niets is voor niets is en zo lang je leeft vanuit kwetsbaarheid en integriteit verbind je je met die ander en is dat voor mij geluk"

Frank van der Hulst
Frank van der Hulst Werkvoorbereiding en inkoop frank@de-klerk.nl / 040-2441122

Mijn motto is: "kwaliteit heeft aandacht nodig"

Zeja Schutjes
Zeja Schutjes Medewerkster orderbureau en receptie zeja@de-klerk.nl / 040-2441122

Mijn motto is: "volg je hart, want er is geen betere raadgever dan je gevoel!

Karolien Doezé
Karolien Doezé Accountmanager karolien@de-klerk.nl / 040-2441122

Mijn motto is: "de enige manier om goed in je werk te zijn, is door te doen waar je van houdt”

Marc Maas
Marc Maas Medewerker bedrijfsbureau marc@de-klerk.nl / 040-2441122

Mijn motto is: "je weet nooit wat je kunt, tot je het geprobeerd hebt. Ja maar, wat nou als alles lukt?"

Dominique Smolders
Dominique Smolders Medewerkster bedrijfsbureau dominique@de-klerk.nl / (040) 244 11 22

Mijn motto is: "wacht niet op een goede dag, maak er een!"