Jos van der Hulst
Jos van der Hulst Algemeen directeur jos@de-klerk.nl / (040) 244 11 22

Mijn motto is: “Denk groot, blijf klein”.

Henk Rovers
Henk Rovers Directeur henk@de-klerk.nl / 040-2441122

Mijn motto is: "niet lullen maar poetsen omdat er gewerkt moet worden"

Marleen Janssen
Marleen Janssen Creatief manager / manager bloemen marleen@de-klerk.nl / (040) 244 11 22

Mijn motto is: "Zoom uit, kijk zo breed mogelijk, respecteer elkaar, heb elkaar lief en heb geen oordeel!"

Mike van Strijp
Mike van Strijp Salesmanager mike@de-klerk.nl / (040) 244 11 22

Mijn motto is: "een dag niet gelachen is een dag niet geleefd"

Marlijn Hermens
Marlijn Hermens Accountmanager marlijn@de-klerk.nl / (040) 244 11 22

Mijn motto is: "de klant heeft pas een geslaagde klant ervaring als hij vandaag klant wordt en voor het leven blijft!"

Harm van Boxtel
Harm van Boxtel Planning, logistiek, wagenpark- en contractbeheer harm@de-klerk.nl / (040) 244 11 22

Mijn motto is: "geniet van de kleine dingen"

Karen van de Put
Karen van de Put Administrateur / HR-zaken karen@de-klerk.nl / 040-2441122

Mijn motto is: "Komt goed"

Lilian Jeucken
Lilian Jeucken Administratief medewerker lilian@de-klerk.nl / 040-2441122

Mijn motto is: "een dag niet gelachen is een dag niet geleefd, omdat je alleen maar tijd kunt verspillen als je vergeet te genieten"

Nancy Willems
Nancy Willems Medewerkster bedrijfsbureau nancy@de-klerk.nl / 040-2441122

Mijn motto is: "Opgeven kan morgen ook nog. Denk in mogelijkheden in plaats van problemen!"

Inge Lohman
Inge Lohman Medewerkster orderbureau en receptie inge@de-klerk.nl / 040-2441122

Mijn motto is: "Leef en werk met en vanuit vertrouwen. Niets is voor niets is en zo lang je leeft vanuit kwetsbaarheid en integriteit verbindt je je met die ander en is dat voor mij geluk.

Frank van der Hulst
Frank van der Hulst Werkvoorbereiding en inkoop frank@de-klerk.nl / 040-2441122

Mijn motto is: "Kwaliteit heeft aandacht nodig"

Zeja Schutjes
Zeja Schutjes Medewerkster orderbureau en receptie zeja@de-klerk.nl / 040-2441122

Mijn motto is: "volg je hart, want er is geen betere raadgever dan je gevoel!