• Team
  • Team BK

Ons team

Harm van Boxtel

Planning en logistiek
harm@de-klerk.nl / (040) 244 11 22

Harm is de spin in het web bij de afdeling interieurbeplanting. Hij is verantwoordelijk voor de planning en logistiek en heeft zodoende nauw contact met de onderhoudsmedewerkers. Ook is hij verantwoordelijk voor de bloemabonnementen en de contracten daaromtrent. 

 

 

 


Frank van der Hulst

Inkoop en werkvoorbereiding
frank@de-klerk.nl / (040) 244 11 22

Frank is het aanspreekpunt voor de inkoop binnen de afdeling interieurbeplanting en kerstdecoraties. Daarnaast is hij verantwoordelijk voor de werkvoorbereiding en de aansturing van de transportmedewerkers. Ook zorgt Frank voor de aankleding en de presentatie van de showroom.

 

 

 


Jos van der Hulst

Directeur / eigenaar
jos@de-klerk.nl / (040) 244 11 22

Jos is directeur en eigenaar. Binnen De Klerk is hij verantwoordelijk voor de sales, marketing en MVO-activiteiten.

 

 


 


 

Jeroen Leenders

Bedrijfsleider bloemsierkunst
jeroen@de-klerk.nl / (040) 244 11 22

Jeroen is als bedrijfsleider bloemsierkunst verantwoordelijk voor de algemene aansturing van de afdeling bloemsierkunst. Daarnaast is hij actief op het gebied van inkoop en is ook aanspreekpunt voor de bezorgers (zowel intern als extern).

 

 

 


Marc Maas

Medewerker veiligheid, certificeringen en automatisering
marc@de-klerk.nl / (040) 244 11 22

Marc is een echte allrounder! Hij houdt zich bezig met de certificeringen (ISO en VCA) en is ook aanspreekpunt voor zaken op het gebied van automatisering binnen De Klerk. Marc werkt op dinsdag en op donderdag bij De Klerk. De overige dagen runt hij zijn eigen onderneming.

 

 

 


Karen van de Put

Administrateur
karen@de-klerk.nl / (040) 244 11 22

Karen is administrateur binnen De Klerk. Ze is verantwoordelijk voor de algemene financiële administratie en personeelszaken.

 

 

 


Henk Rovers

Directeur / mede-eigenaar
henk@de-klerk.nl / (040) 244 11 22

Henk is al tientallen jaren verbonden aan De Klerk. Hij is voor vele relaties hét gezicht van de firma en verantwoordelijk voor diverse, trouwe relaties. Ook is Henk het bindmiddel binnen de afdeling interieurbeplanting, tussen planning, inkoop en werkvoorbereiding.

 

 

 


Mike van Strijp

Account Manager
mike@de-klerk.nl / (040) 244 11 22

Mike is Account Manager binnen De Klerk en is naast de bestaande relaties dus eveneens het aanspreekpunt voor nieuwe, potentiële klanten. 

 

 

 


Vrijblijvend meer informatie?

Wilt u meer weten of bent u geïnteresseerd? Laat uw gegevens achter en wij nemen binnen 1 werkdag contact met u op.